KFC. Нова пропозиція для західноукраїнських підприємців

KFC – мережа ресторанів швидкого обслуговування, друга за розміром в Україні та третя у світі – розширює свою присутність на українському ринку.

babycz

 

Минулого року було відкрито 5 нових ресторанів у Києві, один з них – найбільший у Східній Європі із найбільшою автороздачею в світі. Незабаром осередки KFC відкриються у Дніпропетровську та Харкові. Також проводяться переговори з потенційними партнерами в Донецьку й Одесі. У планах компанії – просування бренду й у Західній Україні. Перше місто, в якому заплановано відкриття нових ресторанів – неофіційна, проте беззаперечна столиця Західної України – місто Львів. Ми зустрілися з директором із франчайзингу Yum! Restaurants International Russia & CIS Юрієм Бабичем, і він люб’язно погодився розповісти про перспективи розвитку компанії в нашому регіоні.

 kfc1

П.Юрію, питати чому Ваша компанія вирішила розвивати мережу ресторанів швидкого обслуговування у Львові, напевно, безглуздо. Проте…

Справді, Львів не потребує представлення. За своєю красою він може конкурувати з будь-якою європейською столицею. Це місто з багатовіковою історією, прекрасною архітектурою, а головне – з гостинними людьми. Слава Львова як туристичного центра поширилася далеко за межами України. До нього прагнуть повертатися гості як з нашої країни, так і з Європи. Нерідко люди приїжджають на вихідні, свята, щоб провести незабутні романтичні зустрічі. Тому і львів’яни, і туристи – це і є наша цільова аудиторія. Саме Львів – важлива частина нашого довгострокового плану щодо розвитку бренду KFC в Україні. Ми сподіваємося, що Ваше місто стане осередком стратегічного розвитку регіональної мережі KFC у Західній Україні.

Сподіваємося, що Львів стане осередком стратегічного розвитку регіональної мережі KFC у Західній Україні.

 

Враховуючи велику кількість закладів громадського харчування, що вже існують у нашому місті, скільки ресторанів Ви плануєте відкрити?

Упродовж наступних двох років ми плануємо відкрити не менше 7-8 ресторанів. Ми переконані, що вони будуть успішними, оскільки наш бренд популярний серед громадян Євросоюзу та його добре впізнають українці з різних регіонів країни. Характерна особливість KFC – формат ресторану, який передбачає, що це не просто місце, де можна смачно поїсти, але й можна цікаво провести час, поспілкуватися з друзями, зазирнути до Інтернету – тут все цьому сприяє. Страви, що ми пропонуємо, готують вручну безпосередньо у ресторані відповідно до світових стандартів, а значну частину продукції ми отримуємо від локальних постачальників. Ще одна особливість – у нас Ви можете купити слабоалкогольні напої, зокрема пиво.

 

Який формат ресторанів будете розвивати?

Основний фокус розвитку для компанії сьогодні – відкриття ресторанів площею не менше 300 м2 переважно у центральній частині міста, в ключових точках притягання людей. Безумовно, не варто забувати і про присутність у великих торговельних центрах міста, і про ресторани формату food-court, а також формату Drive Through – ресторани із автороздачею на найбільших автомобільних розв’язках міста.

 

Який обсяг інвестицій потрібен для відкриття однієї такої точки і яким є термін окупності коштів, що вкладаються?

Щоб відкрити один ресторан, необхідно вкласти від $ 800 тис. до $ 1,5 млн (залежно від формату ресторану). Середній термін окупності становить 4-5 років.

 

Які стратегії розвитку KFC Ви плануєте використовувати?

KFC використовує дві стратегії розвитку: корпоративну, тобто відкриття ресторанів власними коштами і ресурсами компанії Yum! Restaurants International Russia & CIS, та франчайзингову – завдяки залученню партнерів. У Львові ми плануємо відкривати ресторани, використовуючи франчайзингову модель розвитку, на основі якої в Росії та країнах СНД працює сьогодні понад 210 ресторанів KFC.

KFC 2
Інформацію про те, як стати партнером KFC можна буде отримати на презентації бренду, яка відбудеться у приміщенні Львівської торгово-промислової палати 3 квітня 2014 року.

Ми надаємо новим партнерам можливість використовувати наші стандарти та напрацювання бренду KFC для досягнення успіху. У 2013 році ресторани мережі продемонстрували ріст продажів на 48 %, що дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє і нам, і нашим партнерам.

 

Хто може бути Вашим партнером? Яким критеріям він повинен відповідати?

У рамках конкурсу ми обираємо одного партнера, здатного оперувати регіональною мережею ресторанів.

Щодо критеріїв вибору партнера, то на першому місці – спроможність партнера відповідати нашим постійно зростаючим операційним стандартам. Це абсолютний must be. Другий момент: він повинен поділяти цінності нашої корпоративної культури. Коли ми кажемо, що інвестувати гроші потрібно не лише, скажімо, в будівництво ресторанів, але й у розвиток людей, оскільки будівництво неможливе без функціональної готовності ресторану до відкриття, то й партнер повинен розуміти всю важливість людського капіталу. Корпоративна культура тут є певною базою для «загальної мови». Третя вимога – спроможність партнера забезпечувати якісний і швидкий розвиток. Що це означає? Якщо ми приходимо до нового регіону, то впродовж року в ньому повинні відкритися мінімум два-три партнерські ресторани. Мусимо впевнено заявити: «Ми прийшли до регіону. Ми – глобальна компанія з відомим брендом. Ми будуємо мережу ресторанів».

Також перевагою буде успішний досвід ведення бізнесу у сфері громадського харчування, гостинності або індустрії розваг, досвід корпоративного управління, готовність до реалізації довгострокових інвестиційних проектів.

 

Інвестувати гроші потрібно не лише в будівництво ресторанів, але й у розвиток людей, оскільки будівництво неможливе без функціональної готовності ресторану до відкриття. Партнер повинен розуміти всю важливість людського капіталу.

 

А підкажіть конкретно, як можна стати Вашим партнером з франчайзингу?

У цьому немає нічого складного. Спершу кожен охочий повинен заповнити на нашому сайті заявку (http://www.kfc.ru/franchising). Потім наші спеціалісти зв’язуються з потенційним партнером, допомагають оцінити сили. Ну, а решту питань вже будуть обговорювати в процесі наступних переговорів.

Також додаткову інформацію можна буде отримати на презентації бренду KFC, яка відбудеться у приміщенні Львівської торгово-промислової палати 3 квітня 2014 року.

 

Юрій Бойко