Підтримка польських організацій Житомирщини

Проект «Підтримка неурядових польських організацій в Житомирській області в Україні” реалізується з 1 березня по 31 грудня 2014 року на території Житомирської області та Люблінського воєводства. Проект є безпосередньо скерований до представників польських неурядових організацій з Житомирської області, що реалізується у партнерстві з Асоціацією польської молоді в Житомирі.


Метою проекту є підвищення ефективності праці польських неурядових організацій, а також людей, залучених в їх діяльність, у тому числі промування волонтерства та його визнання.
Під час реалізації проекту відбудуться навчання для представників польських неурядових організацій, які спричиняться до зміцнення компетенцій учасників проекту, отримання нового досвіду, а також використання здобутих знань в реалізації місцевих заходів.
Під час проекту створяться наступні публікації: діагностика проблем польських організацій, стандарти праці в неурядових організаціях на основі системи праці з волонтерами, сценарії занять, фінансові стратегії організації, індивідуальний план дій організації.
Також буде створеним підручник для польських неурадових організацій в Україні, забезпечуючи базові знання про формування та діяльність неурядових організацій, який буде згодом надісланий до всіх зареєстрованих польських організацій в Україні.
Розпочинаємо проект «Підтримка польських неурядових організацій в Україні”, що фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польщі. В даний момент проводиться набір учасників, у співпраці з партнерською організацією з Житомира, в Україні. Будьте з нами!
http://www.polonia.sempre.org.pl