Тренуй тренера. Семінар для львівських бізнес-тренерів

27-29 січня 2014 року у ЛТПП проходив семінар для львівських бізнес-тренерів під назвою «Тренуй тренера». Захід організований у рамках німецько-українського партнерського проекту у сфері бізнесу.

Своєю майстерністю та секретами поділився Штефан Генш, тренер із 15-річним досвідом роботи у сфері освіти і підвищення кваліфікації, комерційний директор Haensch Business School (HBS Berlin).

Trenuj Trenera

До постійних клієнтів школи, зокрема, належать міжнародні концерни Microsoft, Storck Coca-Cola, Хухтамакі, ТУ Берлін, Fulda університет, GIZ та ін.

trenuj trenera 2

Під час семінару учасники обговорили принципи проведення ідеального тренінгу, вдалої презентації, інтерактивні методики викладання, застосування інноваційних навчальних засад, формули успіху, роль тренера в інформаційно насиченому світі. Штефан Генш оригінально комбінує на практиці серйозність і гумор, перетворює семінар на цікаву історію, використовуючи нетрадиційні образи, емоційність, елемент особистого. Тренер зізнається, що своє хобі перетворив на професію, а девізом називає цитату Стіва Джобса: «Залишайтеся голодними, безрозсудними», тобто кожен повинен мати потребу вдосконалюватися, творити, адже завжди існує небезпека «осліпнути» від одноманітних семінарів. Вдосконалення тренера – постійний перманентний процес, що складається з планування, роботи, дії, контролю. Насправді – це сізіфова праця, важлива для власного розвитку. А найкраща формула успіху для підприємців, за словами Штефана Генша, – робити ті речі, які дійсно вмієш робити, знайти на підприємстві однодумців і з ними працювати над реалізацією стратегії.

trenuj trenera 3

Відвідавши десятки країн, Штефан Генш відзначає: «Україна така людяна, відкрита країна, з усіма легко знаходжу контакт. Місто Львів мене дуже вразило. Почуваєшся тут комфортно і затишно».

 

Штефан ГеншШтефан Генш, комерційний директор Haensch Business School: Дуже позитивні враження від семінару, я здивований, оскільки, як правило, з колегами працювати дуже важко. Всі тренери є одинаками, часто не здатними працювати в команді. Це складна клієнтура. А цей семінар був  дуже «демократичним». Сподіваюся, що в головах цих людей щось поміняється. Моя місія: аби учасники післязавтра взяли в руки свої презентації і постаралися їх переробити.

 

БреславськаОксана Бреславська, тренер компанії «Террін»: Такого серйозного тренінгу ще не відвідувала. Я розширила свій кругозір, побачила, якими інструментами керуватися. Вразила розробка і методика бізнес-гейм. Вона надзвичайна, думаю, вона дає високі результати під час тренінгів, які проводяться на підприємствах.

 

В ЖабокрицькийВолодимир Жабокрицький, тренер банку «Ідея-банк»: родзинкою була поведінка лектора, його методи зацікавлення групи, його спосіб виходу з конфліктних ситуацій, проведення різних вправ. Я вже розумію, що використовуватиму у своїй роботі отриманий досвід.

 

 

БойкоНаталя Бойко, експерт-тренер ЮФ «Світ права»: дуже тішуся, що маю можливість спілкуватися з людиною, яка має міжнародний досвід співпраці. Тренінг дуже цікавий, багатий матеріалом, роздатковий матеріал доступний. Зараз вже є стимул працювати далі. Сподіваюся, що знайомства,  які я тут знайшла, теж будуть давати свої позитивні моменти не тільки в діяльності, а й в житті.

 

Басиста 2Олена Басиста, менеджер з навчання Райфайзен банк Аваль: цей семінар є відображенням моїх очікувань – свіжим поглядом на завдання тренерів у сучасних умовах. Хочу відзначити надзвичайно структуровану подачу інформації, корисної для запровадження новітніх технологій в розвиток персоналу. Було цікаво ознайомитися з можливістю створення з абсолютно робочих сфер нових симуляційних ігор. Дякую Палаті за оновлення наших бачень, оновлення знань.

 

ШаргородськийОлег Шаргородський, підприємець: дуже цікаво було подивитися на німецький досвід організації тренінгів. В котрий раз переконуєшся, що німці не тільки добре роблять мерседеси і побутову техніку. Корисним був поданий інструментарій, який не дозволить перетворити навчання у скучну річ.