Малопольський бізнес цікавиться Львівщиною

Понад 100 осіб взяли участь у Бізнес-міксері, організованому у зв’язку з реалізацією проекту Business in Małopolska – Partnership Network.

mikser 1

Бізнес-міксер для запрошених підприємців став відмінною нагодою ознайомитися зможливостями проекту, а також познайомитись із представниками Малопольщі в Росії, на Україні та Литві.

 

 

 

 

 

Офіційне відкриття представництва у Львові відбудеться у червні, про що ми повідомимо ще додатково. Однак підприємці, які зацікавлені у пошуку ділових контактів, можуть звертатись до Представництва вже сьогодні.

BGN_zdjecie 

Беата Нец, Малопольська Агенція Регіонального Розвитку

Практична мета проекту полягає у забезпеченні сталого обміну даними між інституціями, що сприяють розвитку бізнесу та компаніями, спрощення доступу до контактів з підприємцями, а також довготривала підтримка міжнародних торгівельних взаємовідносин. Представництва Малопольщі – це, перш за все, забезпечення інформації про локальні ринки, пошук бізнес-партнерів, сприяння створенню атмосфери взаємодовіри між підприємцями регіонів – учасників проекту. Попередні опитування засвідчили той факт, що більшість фірм нашого регіону зацікавлені у контактах саме з Росією та Україною. Проект Business in Małopolska – Partnership Network став відповіддю на ці запити.

PL projekt mikser

Партнери з Малопольщі готові до співробітництва з Вами. Візьміть участь у проекті Business in Małopolska Partnership Network та приєднайтесь до міжнародної мережі співробітництва підприємців з Польщі, Росії та України. Участь у проекті дасть можливість встановити економічні контакти з підприємцями Малопольського воєводства (Польща) та підтримати розвиток Вашої компанії.

В рамках Business in Małopolska Partnership Network пропонуємо:

  • допомогу в отриманні нових торгових контактів з партнерами із Малопольщі,
  • підтримку в організації економічних місій та бізнес-зустрічей,
  • участь у промоційних заходах, презентаціях та бізнес-конференціях,
  • безкоштовну постійну економічну інформацію у Малопольщі та у її представництвах за кордоном,
  • доступність матеріалів з питань проведення економічної діяльності у Малопольщі.

 

Контакт:

E-mail представництвa у Малопольщі (Краків): contact@businessinmalopolska.com

www.malopolskapartnership.com(pl)

 

Eкономічне представництво Малопольщі у Вашому регіоні – Львівська торгово-промислова палата:

Юрій Булик

e-mail: bulyk@cci.lviv.ua

тел.: +38 032 295 63 17

Наталія Карпенчук-Конопацька

e-mail: natalya@cci.lviv.ua

тел.: +38 032 297 07 49