Міжнародні авіакомпанії відновили рейси

Низка європейських та інших авіакомпаній відновили виконання рейсів в Україну після нетривалої зупинки через авіакатастрофу «Боїнга-777».
Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, за даними онлайн-табло найбільшого українського аеропорту – ДМА «Бориспіль» (Київ), 29 липня вже обслужені або очікуються на приліт рейси з Парижа (Air France), Франкфурта (Lufthansa), Лондона (TAP Portugal, British Airways), Баку (Azerbaijan Hava Yollary), Кишинева (Air Moldova), Мінська («Бєлавіа»), Москви («Аерофлот»), Риму (Alitalia), Варшави (LOT).

Жодної скасування рейсів у добовому графіку аеропорту на сьогоднішній день не значиться.
Цю інформацію також підтвердили у Міністерстві інфраструктури.
Аналогічна ситуація у міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, на 29 липня в розкладі скасовано на приліт і виліт тільки рейс до/з Ашхабада.
Дещо гірша ситуація у міжнародному аеропорту «Харків». За даними онлайн-табло аеропорту, на 29 липня скасовано на приліт і виліт рейси з Стамбула, Дубаї, Москви, Відня.

Нагадаємо, Державна авіаційна служба України після підтвердження інформації про авіакатастрофу літака «Малазійських авіаліній» в Донецькій області повністю закрила для польотів повітряний простір над Донецької, Луганської та частиною Харківської області.

Крім того, шість українських авіакомпаній отримали від Міністерства інфраструктури України дозволу на виконання 3 нових внутрішніх і 23 міжнародних рейсів.