Цифрове перетворення міста: що на нас чекає?

23 вересня о 13.00 год в приміщенні великої сесійної зали ЛМР відбудеться панельна дискусія між представниками мерії, Google Україна та всіма охочими, на тему: «Цифрове перетворення Львова». Під час неї учасники обговорять питання потреби різних сфер діяльності міста в сучасних цифрових технологіях, їхнє проникнення, вплив та можливості для розвитку сьогодні. До дискусії запрошують усіх охочих. Обов’язковою є попередня реєстрація.

 

Спільний проект Львівської міської ради та Google Україна «Цифрове перетворення міста» спрямований на те, щоб за допомогою цифрових технологій оновити місто та навчити львів’ян цифрової грамотності й практичних можливостей використання продуктів Google у різних сферах життя.

«Цифрові технології не стоять на місці – вони активно крокують вперед, розвиваються. На сьогодні важливим є те, аби разом з технологіями розвивалось місто, місцевий бізнес та новітні сервіси для мешканців», – зазначив Тимофій Александронець в.о. начальника управління міжвідомчої координації ЛМР.

На думку міського голови Львова Андрія Садового, можливості цифрових технологій у Львові є сьогодні надзвичайно великими – на місто чекає довгий та цікавий шлях перетворення у справжнє цифрове та інноваційне  місто.

«Ті маленькі кроки, які ми сьогодні робимо, примножують знання львів’ян. Знання – це найголовніше, що може отримати кожен. Добре, що підприємці, службовці та мешканці міста отримують ці знання з перших вуст. Також важливим є те, що кожен мешканець міста дізнається, як він особисто може зробити місто кращим та відкрити Львів усьому світу», – зазначив Андрій Садовий.

Як додає Андрій Москаленко, директор департаменту «Адміністрація міського голови», в.о. директора департаменту розвитку ЛМР, місто стабільно робить прості кроки, які дають результат.

 

«Головним є те, що ці прості кроки може зробити кожен. Те, що 3-4 роки тому вимагало спеціальної технічної бази та навичок, сьогодні доступне кожному. Будь-яка людина може показати таємничі та прекрасні куточки Львова через панорамні знімки. Кожен може показати, де знаходяться відомі історичні об’єкти чи туристичні заклади, перекласти назви вулиць, об’єктів Львова на картах Гугл англійською, польською, німецькою чи будь-якою іншою мовою. Це відкриває Львів світу. Бізнес дізнається, як подавати себе в Інтернеті, як це робити так, щоб бути успішним. Це важливі знання, які може застосувати кожен і перетворити Львів у справжнє цифрове та розумне місто» – розповів Андрій Москаленко.

Відтак, участь у панельній дискусії, в якості доповідачів, візьмуть: Андрій Москаленко – директор департаменту «Адміністрація міського голови», в.о. директора департаменту розвитку; Олег Якимчук – директор із взаємодії з органами державної влади та громадськістю, Google Україна; Софія Опацька – директор Львівської Бізнес Школи; Павло Белоусов – громадський активіст, засновник проекту УкрЯма.

Попередня реєстрація – за посиланням: http://goo.gl/Qz0w7i. Контактна особа – Антон Шишкін, тел.: 254 60 67, it@city-adm.lviv.ua.

 

Мар’яна Щепанська