Всеукраїнська чемпіонська серія з автомобільного слалому – знову у Львові

Львів уже вдруге приймає Чемпіонат України із автомобільного слалому. Всеукраїнська чемпіонська серія з автомобільного слалому «Кубок Лева» відбудеться 21 вересня у ТЦ «Метро» (вул. Городоцька, 300). Цьогоріч цікавинкою етапу буде як формат проведення, так і протистояння між учасниками. На етапі змагатимуться учасники зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Вінниці, Хмельницького, Києва.

 

Програма змагань:

13.00-15.00 – Закінчення прийому заявок, реєстрація, передстартовий інструктаж, технічний та медичний контроль, тренувальні заїзди.

15.00-15.30 – Урочисте відкриття.

15.30-19.00 – Залікові заїзди (Коротка та Основна гонка).

19.00-20.00 – Нагородження переможців.

Класи автомобілів: Автомобілі із переднім приводом професійні спортсмени, автомобілі із заднім приводом професійні спортсмени, Автомобілі із переднім приводом новачки, автомобілі із заднім приводом новачки.

 

Довідка

Автослалом («фігурне водіння», «швидкісне маневрування») – це перегони на час розміченою стойками (конусами, покришками) територією (круті повороти, змійки, розвороти на 180 градусів заднім і переднім ходом). Його придумали для стимулювання підвищення навиків керування автомобілем як професійних, так і простих водіїв.

 

Марта Плішило