Програма стажування працівників законодавчої влади Legislative (Professional) Fellows Program

Legislative (Professional) Fellows Program (LFP/PFP) – це програма стажування працівників законодавчої влади, спонсором якої є Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США. Для Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та України LFP/PFP має законодавчий фокус і керується Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

Програма стажування працівників законодавчої влади дає перспективним молодим фахівцям можливість отримати практичний досвід та наочність роботи в уряді США. Знання та інтерес цих молодих професіоналів щодо американських політичних процесів буде розширений завдяки короткостроковому стажуванню в місцевих законодавчих органах США, а також в установах державного рівня і в некомерційних організаціях, які мають відношення до тематики програми.

Кінцевий термін подачі заявок: 1 грудня 2014

Будь ласка, відправте вашу аплікаційну форму до 1 грудня, щоб ваша кандидатура була розглянута для участі у весняній програмі 2015. Аплікаційні форми, подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Весняну програму 2015 попередньо заплановано на квітень - травень 2015.

Цілі програми

  • Зміцнення розуміння законодавчого процесу США;
  • Посилення визнання ролі, яку громадянське суспільство відіграє у формуванні державної політики та підзвітності уряду;
  • Створення партнерських відносин між установами в США та Вірменії, Азербайджані, Грузії, Молдові та Україні; і
  • Встановлення спільної мови для розробки практичних рішень спільних проблем

Вимоги до кандидатів

Щоб мати право участі у LFP/PFP, кандидат повинен:

  • Бути громадянином Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, або України і на момент подання аплікаційної форми проживати у країні громадянства. Кандидати, які проживають за межами країни свого громадянства або перебувають на довгостроковій програмі за межами країни свого громадянства не розглядатимуться;
  • Бути від 25 до 35 років на момент подачі заявки;
  • Мати закінчену вищу освіту (бакалавр або вище);
  • Добре володіти англійською мовою (TOEFL over 500 (paper test),IELTS band 6 або навчання на англомовній університетській програмі). За відсутності сертифікату, півфіналісти будуть запрошені пройти безкоштовний TOEFL тест у нашій організації;
  • Мати відповідний досвід роботи у державному та/або некомерційному секторі (законодавча влада, виконавча влада, неурядові організації, які займаються релевантною до тематики програми діяльністю, тощо);
  • Продемонструвати навички лідерства та спілкування (аби підтвердити високий рівень своїх навичок, ви можете описати свою діяльність в цих напрямках в есе в кінці аплікаційної форми, і надати/завантажити будь сертифікати/дипломи/матеріали, які можуть підтвердити ці ваші якості).

Якщо у вас виникли питання:

По-перше, будь ласка, відвідайте веб-сайт програми professionalfellows.americancouncils.org, де ви знайдете відповіді на більшість ваших питань.

По друге, якщо ви не змогли знайти відповідь на своє питання там, будь ласка, зв’яжіться з нами:

Оксана Семенишин, координатор LFP/PFP (lfp.ukraine@gmail.com)