Нові кластери у сферах легкої промисловості, поліграфії та освіти

23 вересня 2014 року  приміщенні конференц-залу готелю «Таурус» (пл. князя Святослава, 5) відбудеться Форум кластерів. Учасники заходу розпочнуть роботу над створенням трьох нових кластерів у сферах легкої промисловості, поліграфії та освіти. Мета Форуму в тому, що нові об’єднання мають активізувати співпрацю в галузях та згуртувати підприємців навколо стратегічних цілей. Початок – о 13.00 год.

«Раніше у Львові легка промисловість була дуже потужною, але, на жаль, за останні 20 років ситуація не є найкращою. За рахунок створення кластеру, ми сподіваємося змінити тенденцію, переключити її на розвиток, на співпрацю в галузі – це все разом працюватиме на користь міста», – розповів Олег Яницький, директор компанії «Сіка Футвеер».

Нові галузеві об’єднання доповнять кластери, що вже існують у сфері ІТ та туризму, які були визначені як пріоритетні для Львова, згідно зі Стратегією конкурентоспроможності, що була розроблена на 2010-2015 роки.

Окрім створення нових кластерів, представники львівського бізнесу підсумують досягнення в роботі кластерів у сфері ІТ та туризму за останні роки, а також працюватимуть над стратегією роботи на наступні п’ять років.

Серед учасників Форуму – Олександр Кобзарев, директор Інституту міста, Олег Засадний, президент Львівського туристичного альянсу, Степан Веселовський – виконавчий директор Кластеру ІТ та бізнес-послуг, Софія Опацька – директор Львівської бізнес-школи LvBS. Відкриватиме захід перший заступник міського голови Львова Олег Синютка. Загалом, участь у Форумі кластерів візьмуть понад 100 представників львівського бізнесу.

Партнерами Форуму є Західноукраїнська філія Європейської бізнес-асоціації, Львівська торгово-промислова палата, Львівська бізнес-школа, фінансовий партнер – проект «Місцевий економічний розвиток міст України», що впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Уряду Канади.

Контакти для реєстрації: info@city-institute.org; тел. (032) 254 60 81

Акредитація журналістів: Мар’яна Куземська; тел. (097) 262 87 38