30 вересня до «Арени Львів» курсуватимуть шатл-баси

30 вересня о 21.45 год. на стадіоні «Арена Львів» в рамках проведення Ліги Чемпіонів УЄФА відбудеться футбольний матч між футбольними командами «Шахтар» (Україна) та «Порту» (Португалія). Для комфортного доїзду вболівальників на стадіон, курсуватимуть додаткові автобуси, а транспорт, який курсує до автовокзалу та ТЦ «Кінг Крос», буде посилений додатковими транспортними одиницями та працюватиме до 01:00 год.

Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, для комфорту вболівальників, до стадіону будуть курсувати шатл-баси. До початку матчу шатл-баси курсуватимуть з площі Є. Петрушевича та від кінотеатру ім. О. Довженка до вул.Вернадського з 18:30 год. На довіз працюватимуть по 6 великих автобусів.  Після закінчення матчу на вивіз працюватиме по 10 автобусів:   до кінотеатру ім. Довженка вони відправлятимуться з перехрестя 8-ма дорога – вул.Вернадського, а до пл.Петрушевича – з перехрестя вул.Стрийська – вул.Сокільницька.

До початку матчу автобусні та тролейбусні маршрути курсуватимуть у звичному режимі.

«Тролейбусні маршрути №№3, 20 та 25 у вечірній час будуть посилені трьома машинами на кожен маршрут для вивезення вболівальників. Автобусні маршрути №№3А, 10, 25 та 40 також у вечірній час будуть помилені по 3-4 машини на кожен маршрут», – сказав Віктор Щир.

Весь транспорт працюватиме до 01:00 год.ночі.

Нагадаємо, квитки на матч можна придбати:

- каси стадіону «Арена Львів», вул. Стрийська, 199;

- kasa.in.ua за адресами: вул.Дорошенка, 19; Кінг Крос Леополіс;

- Український магазин «Наш Формат», вул. Братів Рогатинців, 24.