Конкурс малюнка „Мальовнича Україна”

Художньо-меморіальний музей Івана Труша, відділ Національного музею у Львові ім. А. Шептицького, запрошує учнів та студентів до участі у Конкурсі малюнка „Мальовнича Україна” (за мотивами живописних творів Івана Труша).

У творчій спадщині визначного українського художника, громадського діяча, критика і організатора мистецького життя Галичини початку ХХ ст. Івана Труша особливе місце займає тема України. Іван Труш пише краєвиди рідної землі, що, мов чутливий камертон, відтворюють найтонші переживання, враження, думки митця-поета, філософа, патріота. В історії українського образотворчого мистецтва він знаний як неперевершений майстер ліричного пейзажу. Його образ української природи то ліричний, то елегійно-епічний, то сповнений експресії. Серед малярського доробку видатного живописця – і виконані на пленері численні невеличкі етюди, і завершені настроєві композиції, і великоформатні, монументальні за задумом і художньо-образним втіленням полотна. Багато з них були створені під час, або ж у висліді, численних мандрівок майстра на початку ХХ ст. теренами сучасної України. Це – краєвиди Наддніпрянщини, Криму, рідної Галичини, а також колоритні композиції з Гуцульщини.

Учасникам конкурсу, що завітають до музею, пропонується здійснити живописну мандрівку Україною і відтворити у своїх малюнках улюблені мотиви художника.

Контакти:
Тел. (032) 237 04 63
Тел.моб. (099)26 91 222
(067) 14 51 942
https://www.facebook.com/trush.museum

Роботи приймаються з 1 жовтня до 17 листопада 2014 року за адресою:
Художньо-меморіальний музей Івана Труша
вул. І. Труша, 28
м. Львів, 79057

Джерело : Музей Івана Труша