Потужна реклама за невеликі гроші

Man holding blank white paper over his faceВибір рекламної агенції – це прийняття важливого рішення, від якого залежить майбутнє компанії, що розвивається. Як правильно вибрати доброго партнера для співпраці?

 

Зі статті дізнаєтесь:

Чому варто довірити будування іміджу своєї фірми малій або середній рекламній агенції.

 

ДВА ПОЛЮСИ

 

Приймаючи рішення щодо співпраці з конкретною рекламною агенцією, власник малої або середньої фірми найчастіше керується ціновим критерієм. У мережі Інтернет не бракує пропозицій фрілансерів, які навіть за 300 гривень пропонують компаніям професійний ребрендинг, у той час, коли у професійній рекламній агенції Ви заплатите навіть тисяч 30. Низька ціна зазвичай не парується з якістю і терміновістю, про що свідчить схильність підприємців до співпраці зі спеціалізованими рекламними агенціями. Добрий проект вимагає часу, засобів і відповідних знарядь, а це коштує. Але чи співпраця з великою та знаною маркетинговою агенцією гарантує задоволення? Не завжди. У випадку малої чи середньої фірми може статися так, що користь від вдалої кампанії буде меншою, аніж кошти на її проведення.

 

ЗОЛОТА СЕРЕДИНА

 

Чи можливо взагалі отримати послуги високої якості за доступною ціною? Відповіддю на це є малі та середні рекламні агенції, що пропонують професійні маркетингові послуги за ціною, яка вповні відповідає очікуванням та можливостям малих та середніх підприємств. Менша агенція – це нижча собівартість послуг, що є підставою ціноутворення. Натомість рівень графічного дизайну залежить передусім від компетентності та знань людей, що ним займаються, незалежно від того, працює дизайнер у великій чи у малій агенції.

 

СВІЙ ДО СВОГО

 

Доступна ціна – це ще не все! Не завжди великий може більше. Часто мала агенція може повалити на лопатки великого суперника. Малі та середні рекламні агенції часто-густо мають більше досвіду в обслуговуванні саме малих та середніх компаній, аніж гіганти рекламного бізнесу. Вони рахуються зі сталими клієнтами, тими, що приходять знову, а не надають перевагу вартості одноразового замовлення. Малі агенції – це добре підібрані й організовані команди, для яких важливими є довготривалі відносини з клієнтом. Дуже добре розуміння свого клієнта та специфіки  його бізнесу дає їм змогу ефективно підтримати усі зусилля споживача завдяки вдалій креативності та спільному, єдиному розумінню доцільності робіт, що виконуються.

 

ПРИБУТОК ІЗ КОЖНОЇ ГРИВНІ

 

Довіряючи бюджет середній за розміром рекламній агенції, підприємець не мусить боятися, що буде інформувати свого клієнта лише за допомогою одного комунікаційного каналу. Навпаки, багато агенцій, що спеціалізуються на опрацюванні рекламних стратегій для малих і середніх підприємств, поєднують у собі фахове обслуговування та технічне підґрунтя, властиве для агенцій такого типу: власна друкарня, виготовлення календарів чи сувенірів. Широкий перелік маркетингової діяльності часто базується на багаторічному досвіді в цій галузі, а також дає змогу дістатися до різних груп Вашої цільової аудиторії. Поряд із дієвою та оригінальною рекламою за доступною ціною клієнти отримують комплексне обслуговування, поєднане з оптимізацією коштів та ефективним використанням бюджету, який розділений залежно від специфіки реалізованої кампанії.

Великі агенції пропонують послуги «най». Однак, їдучи на швидкісному автомобілі, Ви повинні рахуватися з набагато більшими витратами на паливо. Водночас Вам зовсім не потрібно гнати зі швидкістю світла бічною дорогою повз мальовничі місця. Для перевезення ящика овочів, не потрібно орендувати вантажівку. Більшість клієнтів не потребує обслуговування full service з рекламами на телебаченні, радіо чи на біг-бордах. Від малої агенції можна очікувати більшої еластичності у відношенні до клієнта і ретельнішого виконання поставлених завдань. Це часто також й інноваційні розв’язання, завдяки яким пропоновані послуги чи товар отримують новий вимір.

 

НЕ ВАРТО ПЕРЕПЛАЧУВАТИ

 Ціни на рекламу

Вирішуючи співпрацювати з конкретною рекламною агенцією, підприємець враховує насамперед рівень цін на послуги. Проведемо елементарне порівняння (див. таблицю) і переконаймося, скільки можна заощадити, користаючись послугами рекламної агенції середньої величини. Ми розділили цінові пропозиції рекламних агенцій на окремі продукти щодо величини їх величини. Вражені?

 

СТАВКА НА ОРИГІНАЛЬНІСТЬ

 

На насиченому та конкурентному ринку навіть найкращий продукт сам себе не продасть. Ключову роль відіграє візерунок компанії, що вирізняє її серед конкурентів, і який є виразом унікальності та дає змогу будувати емоційні зв’язки і відносини з клієнтами.  Пам’ятайте про це.