На Львівщині запрацював найбільший експортно-перевалочний елеватор

Загальна потужність елеватора на проекті «Мостиська» складатиме 104,4 тис тонн одночасного зберігання кукурудзи

27 листопада в селі Волиця Мостиського району відбулося відкриття першої черги комбікормово-елеваторного комплексу та закладено капсулу під будівництво в 2015 році комбікормового заводу агрохолдингом Ukrlandfarming PLC.

«Це наші двері в Європу, бо із цього перевалочного комплексу українське зерно експортуватиметься на західні ринки», — цитує директора департаменту агропромислового розвитку Осипа Магура, прес-служба Львівської ОДА.

Даний об’єкт став найбільшим експортно-перевалочним елеватором в Західній Україні, оскільки завдяки наявності на проекті одночасно двох колій — широкої української та вузької європейської дає змогу напряму орієнтуватися на європейські зернові ринки.

Загальна потужність елеватора на проекті «Мостиська» складатиме 104,4 тис тонн одночасного зберігання кукурудзи, а продуктивність комбікормового заводу становитиме до 13 тонн на годину.

«Інфраструктура об’єкта складатиметься із шести силосів фірми AGI загальним об’ємом 15817 м3 та двох силосів об’ємом 20960 м3. Відділення сушки зернових з сушаркою фірми MEPUCF 150 має продуктивність 140 тон на годину, а сушарка фірми Brock 5000 — 125 тон на годину», — уточнюється у повідомленні.

У складі комплексу також є робоча башта із норіями фірми AGI, приймальне відділення для автотранспорту потужністю 500 тон на годину; відділення відвантаження зернових на залізничний транспорт потужністю 250 тон на годину. Виробничий корпус комбікормового заводу обладнають устаткуванням фірми Buhler продуктивністю 13 тонн на годину.

Також об’єкт буде мати адміністративно-побутовий корпус, лабораторії, очисні споруди та інші технологічні будівлі.

Довідково:

Засновником та власником групи компаній Ukrlandfarming є підприємець з Івано-Франківська. Минулоріч Бахматюк придбав стебницький завод «Полімінерал».