Виставка «Картини зі світу науки»

У четвер, 4 грудня, о 17.00 год у Першій Львівській Медіатеці, на вул. Мулярській, 2а, відкриється виставка «Картини зі світу науки» від німецького наукового Товариства ім. Макса Планка.

Після Києва та Харкова експозиція завітає до Львова, де протягом двох місяців – з 4 грудня до 4 лютого – знайомитиме мешканців та гостей міста із захопливим світом науки.

Спеціально для виставки вчені з понад 80 інститутів Товариства ім. Макса Планка надали фотографії з різних галузей наукових досліджень. Спектр застосованих технологій для отримання цих світлини дуже широкий: від звичайної фотографії з допомогою кольорової зйомки з використанням різного виду мікроскопів – світлова мікроскопія, растрова електронна мікроскопія, растрово-тунельна мікроскопія і до комп’ютерного моделювання.

У Медіатеці  презентується зібрання з 50 широкоформатних зображень.

Експозиція виставки «Картини зі світу науки» у Львові стала можливою завдяки підтримці Львівської міської ради, Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Централізованій бібліотечній системі для дорослих міста Львова, а також за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та досліджень Німеччини (BMBF).

Відкриття виставки відбудеться 4 грудня о 17.00 год у Першій Львівській Медіатеці (вул. Мулярська, 2а) за участю міського голови Львова Андрія Садового та Радника з питань науки Посольства Німеччини в Україні пана Михайла Лещенка. На відкритті також запланована коротка доповідь розробника експозиції, огляд виставки та бліц-прес-конференція.

Більше інформації щодо виставки на сайті Посольства Німеччини в Україні: http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/08/04__Wirtschaft/Wiss-MPG-Ausstellung.html, Lvivmediateka@gmail.сom.

Контакт: Софія Оліферчук, Перша Львівська Медіатека, тел. 093 740 43 46.