Магістерські програми у сфері політичних студій в Університеті Тарту (Естонія) 2015-2016

Інститут Урядування та Політичних Студій оголошує конкурс для навчання за наступними магістерськими програмами англійською мовою:

- Демократія та управління
- Міжнародні відносини та регіональні дослідження
- Студії Балтійського Регіону

Повні (які покривають вартість навчання та кошти на проживання) та часткові (які покривають вартість навчання) стипендії доступні для найкращих аплікантів (беруться до уваги попередні оцінки та мотивація).

Чому українцям варто навчатися саме в Естонії?
- Естонія – найуспішніша країна з-поміж країн пострадянського простору. Таким чином, Естонія може слугувати моделлю для перетворень в Україні;
- Естонія – країна з високими освітніми стандартами. Зокрема, Університет Тарту належить до 3% найкращих університетів світу (Times Higher Education World University Rankings 2013-14). В 2011 Університет Тарту був визнаний одним з «найперспективніших університетів Східної Європи, які претендують на світове визнання»;
- Магістратура в Естонії – це чудовий вклад в майбутнє: ви отримаєте диплом високого рівня за доступні кошти;
- Більше причин обрати саме Тарту можна знайти тут.

Ми чекаємо на заявки від потенційних студентів, які бажають навчатися за вищеназваними програмами, незалежно від їхнього теперішнього навчального профілю та спеціалізації. Всі програми поєднують всеохоплюючу академічну підготовку та навчання за основною спеціалізацією. Таким чином, випускники програм, стають кваліфікованими фахівцями, готовими до роботи на державній службі, в приватному секторі чи в академічній сфері.

Розпочни свій шлях до успішної кар’єри та нового досвіду – надішли документи для навчання, не гаючи часу!

Кінцевий термін подання заявок: 16 квітня 2015 року. 

Додаткову інформацію стосовно програм та аплікаційного процесу можна знайти за посиланням АБО Написавши Майлі Вілсон (Maili Vilson) на адресу maili.vilson@ut.ee (англійською мовою).

Також Ви можете зв’язатися з українськими студентами, які вже навчаються в Університеті Тарту та почутиінформацію «з перших вуст».