Програма невеликих грантів фонду BEARR на 2015 р.

BEARR Trust радо оголошує про відприкття програми невеликих грантів на 2015-й рік та запрошує НУО та інші організації до подання відповідних заявок. Кінцева дата прийняття заявок: 1 березня 2015 р.

Розділ А: Проекти з надання психологічної підтримки особам, переміщеним в результаті конфлікта в Україні

Розділ Б: Проекти з надання підтримки жертвам домашнього насильства в країнах Центральної Азії

Фонд може виявити зацікавленість у підтримці більш як однієї ініціативи в межах цієї грантової програми, у звязку з чим приймаються заявки на фінансування об’ємом до 2000 фунтів стерлінгів. Гранти надаватимуться за принципом відповідності та не можуть перевищувати 50% від загального бюджету проекту. Заявники повинні представити статті видатків, обраховані у фунтах. Виплата грантів може здійснюватися в фунтах, доларах США або євро, залежно від інтересів отримувача, який нестиме затрати на конвертацію валюти. Проекти зазвичай мають бути виконані протягом 6 місяців з початку отримання фінансування. BEARRTrust залишає за собою право здійснити незалежну оцінку будь-якого профінансованого проекту.

Цілі программи:

Програма невеликих грантів 2015 року спрямована на підтримку некомерційних організацій у сферах, що стосуються:

 • Обміну досвідом та навчання серед некомерційних організацій, що мають відповідні цілі;
 • Більш широкого розповсюдження найкращих практик;
 • Покращення співпраці та координації серед некомерційних та інших організацій, що працюють з цільовими групами;
 • Підвищення рівня обізнаності та залучення громадських організацій до вирішення окремих проблем;
 • Пропозиції щодо інших, творчих підходів до досягнення цілей програми

Хто може подати заявку на отримання гранту?

Програма відкрита для заявок від некомерційних та інших організацій, що працюють в наступних регіонах:

Розділ «А» — Україна

Розділ «Б» — Центральна Азія

Як подати заявку?

Немає чітко визначеної форми заявки. Просимо надсилати інформацію відповідно до пунктів, визначених нижче, англійською мовою (якщо бажаєте – із перекладом російською) на адресу електронної поштиinfo@bearr.org до 1 березня 2015 р.

Заявка має бути представлена на не більш ніж 2-х сторінках формату А4, та має містити відповідну інформцію:

 • Назву некомерційної організації, яка подає заявку на фінансування, її адресу, номер телефону та адресу електронної пошти;
 • Ім’я та посаду людини, що відповідальна за подання заявки;
 • Короткий опис організації, її місії та завдань;
 • Короткий опис партнерської організації, її місії та завдань;
 • Короткострокові та довгострокові завдання проекту, що представлений в заявці та короткий опис діяльності, що потребує підтримки;
 • Очікувані результати та критерії оцінки їх досягнення;
 • Як ця діяльність вписується в загальну діяльність вашої організації, та як вона відповідає завданням програми BEARR;
 • Очікуваний загальний бюджет проекту, із окремо визначеним розміром підтримки від BEARR та внесків від заявника та партнерів.
 • В бюджеті має бути вказана кількість співробітників проекту: скільки працює за наймом, скільки волонтерів; тривалість проекту в днях та розмір оплати за день роботи. Бюджет має відповідати видам діяльності в рамках проекту, що перераховані вище та містити розмір оплати праці, що діє на даній території;
 • Заявки, обсягом більше двох сторінок не будуть братись до розгляду.

Критерії відбору успішних заявок:

Перший відбір заявок буде здійснюватися в залежності від повноти інформації, що вимагалась вище, ступіню відповідності завданням BEARRта показникам добросовісного використання ресурсів.

BEARR не надає грантів на закупівлю обладнання.

Що відбувається після отримання фондом завяки?

Фонд надішле повідомлення про отримання заявки. BEARR зв’яжеться із заявниками в разі необхідності отримання додаткової інформації або уточнень. Заявники, що не увійдуть до загального списку розгляду заявок, будуть повідомлені про це до середини квітня 2015 року. Відібрані заявки будуть роглядатись на засіданні ради фонду в середині квітня. Після цього будуть оголошені заяки, що отримають фінансування.

Усі заявники отримають електронною поштою: підтвердження отримання грантової заявки, повідомлення про включення заявки до списку розгляду або відхилення заявки. Заявники, включені до списку розгляду заявок отримають електронне повідомлення про отримання або неотримання гранту.

Програма невеликих грантів BEARR на 2015-й рік фінансується за рахунок пожертв приватних осіб та компаній. Фонд вдячний їм за їх щедрість.

Контакт:

info@bearr.org

http://www.bearr.org/the-bearr-trust-small-grants-scheme-2015/