Львівська лижниця Ольга Книш змагатиметься на ЧС-2015 у США

В США (Бівер Крік) стартував чемпіонат світу з гірськолижного спорту. Змагання на північноамериканському континенті триватимуть до 15 лютого.

В складі національної збірної команди України змагатимуться Дмитро Мицак, Ростислав Фещук, Тетяна Тікун (усі – Київ), Іван Ковбаснюк (Закарпатська обл.), студентка другого курсу Львівського державного університету фізичної культури Ольга Книш, а також Богдана Мацьоцька (Івано-Франківська обл.), яка є випускницею ЛДУФК, інформує sport-oda.lviv.ua.

Активну підтримку для забезпечення участі українських гірськолижників в чемпіонаті світу 2015 року надали президент Федерації лижного спорту України Ігор Мітюков, Посольство України у США, Українсько-американський спортивний центр «Тризуб» (США), Українсько-американське товариство м. Денвера, а також управління з фізичної культури і спорту Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей.

«Нашими першочерговими завданнями є збереження, просування та прославляння нашої спадщини та українського спортивного духу, – відзначив президент УАСЦ «Тризуб» Ден Нищ. – Тому підтримка гірськолижної команди з нашої родової землі – честь для нас. Це – ще одна виконана місія. Ми будемо слідкувати за розвитком подій на чемпіонату світу і наші серця будуть з ними на змаганнях».

Українські гірськолижники виступатимуть у шести видах програми:

3.02.2015 – супер-гігант (жінки) – Богдана Мацьоцька, Тетяна Тікун

4.02.2015 – супер-гігант (чоловіки) – Дмитро Мицак

12.02.2015 – слалом-гігант (жінки) – Богдана Мацьоцька, Тетяна Тікун, Ольга Книш

12.02.2015 – кваліфікаційні змагання зі слалому-гіганту (чоловіки) – Дмитро Мицак, Ростислав Фещук, Іван Ковбаснюк

13.02.2015 – слалом-гігант (чоловіки)

14.02.2015 – слалом (жінки) – Богдана Мацьоцька, Тетяна Тікун,Ольга Книш

14.02.2015 – кваліфікаційні змагання зі слалому (чоловіки) – Дмитро Мицак, Ростислав Фещук, Іван Ковбаснюк

15.02.2015 – слалом (чоловіки). Церемонія закриття чемпіонату світу