Антон Дукач – бронзовий призер етапу КС-14/15 з санного спорту

На санній трасі Вінтербергу (Німеччина) завершився шостий етап Кубка світу з санного спорту серед юніорів сезону-14/15. У змаганнях юніорів на одномісних санях львів’янин Антон Дукач у підсумку продемонстрував третій час.

Вихованець львівської СДЮШОР з санного спорту «Беркут» Антон Дукач (на фото) поступився 0,179 секунд переможцю етапу Себастьяну Блею з Німеччини. Другим фінішував ще один представник Німеччини Маркус Гуммер (на нижньому фото) , інформує офіційний сайт НОК України.

У заїздах юніорок вихованка Львівського училища фізичної культури Дарія Гула фінішувала на цьому етапі 13-ою.

А перемогу в юніорських жіночих змаганнях святкували Маделіне Егле з Австрії, Саскія Лангер з Німеччини та ще одна австрійка Катрін Гайнцельмайер.