«Ідея Банк» надає мобілізованим до лав ЗСУ кредитні канікули

idea bankПАТ «Ідея Банк» розробив порядок припинення нарахування відсотків за кредитами позичальників, які призвані на військову службу до лав Збройних сил України та до закінчення особливого періоду в Україні. Для отримання кредитних канікул позичальнику необхідно подати заяву та відповідні документи* з органів, про те, коли дана особа-позичальник була мобілізована на військову службу.

При поданні всіх відповідних документів Банком здійснюється:

-         скасування вже нарахованих відсотків, комісії, пені, інших штрафів від моменту призову.

-         зупиняються нарахування відсотків, комісії, пені, інших штрафів до моменту демобілізації з лав ЗСУ.

На період призову перед клієнтом виникають зобов’язання лише в частині оплати тіла кредиту.

Варіант надання банком сприяння в обслуговуванні кредитних зобов’язань залежить від конкретної ситуації, в якій опинився мобілізований позичальник або військовослужбовець.

 

Враховуючи ситуацію, що склалась сьогодні в країні із військовими та мобілізованим населенням України, зрозуміло, що багато позичальників зіткнулось із проблемою неспроможності платити за кредитами, отриманими раніше , – розповідає Голова Правління ПАТ «Ідея Банк» Михайло Валерійович Власенко.  На сьогодні банком вже «задоволено» близько 40 заяв мобілізованих до лав української армії позичальників про відтермінування платежів за кредитами та припинено нарахування відсотків.

У банку також зазначають, що якщо позичальник має автокредит та не має можливості оплачувати тіло кредиту, йому буде пропонуватись відстрочка у сплаті кредиту терміном до 6 місяців, так звані кредитні канікули. Після закінчення даної відстрочки позичальник буде сплачувати свій платіж згідно отриманого графіку. Дана відстрочка може бути пролонгована ще максимум на 6 місяців, але на термін не пізніше дати закінчення дії кредитного договору. Таку відстрочку у сплаті кредиту мобілізований позичальник може отримати навіть за умов наявності протермвнування по сплаті кредиту, якщо вона виникла в особливий період мобілізації населення до лав української армії.

Для консультації та оформлення послуги клієнт може звертатися у відділення банку або за електронною адресою: Lohisty.vindykatory@ideabank.ua.