Львівська ТПП працює на розробкою стратегії Палати

CIPE LTPP8 лютого стартував перший навчальний модуль спеціалізованої комплексної програми підтримки реорганізації ТПП в рамках програми CIPE. Унікальність модуля у 2015 році зумовлена початком нового проекту реформування торгово-промислових палат (ТПП) та підсилення їх інституційної спроможності з метою формування нової стратегії та плана її реалізації в умовах кризи та нових викликів для Українського бізнесу у зв’язку із підписанням Угоди про асоціацію з ЄС та курсом на децентралізацію.

Нові умови та виклики потребують перегляду ролі та перспектив функціювання регіональних ТПП, іх взаємодії із місцевими БАми для покращення економічного середовища в Україні та полегшення умов ведення бізнесу.

Серед 36 заявок, обрано та залучено на навчання 21 представників 8 ТПП з різних регіонів держави (Чернігівська, Львівська, Волинська, Вінницька, Київська, Миколаївська, Рівненська ТПП і ТППУ). Перший модуль програми “Стратегічний та організаційний розвиток системи торгово-промислових палат в Україні” з 8 до 12 лютого проходить в м. Черкаси та включає лекції, тренінги, семінари, практикуми та командотворчі ігри за участі 6 залучених українських експертів CIPE.

Учасники програми отримають знання щодо ролі ТПП у формуванні демократичного суспільства, алгоритму проведення адвокаціних кампаній, принципів створення стратегічного плану роботи, а також розподілення ролей щодо врядування ТПП, побудови системи комунікації та оцінки організаційного потенціалу, як інструменту розвитку організацій. Новим компонентом програми стане визначення критеріїв оцінки та побудови карти стейкхолдерів для формування стратегії, політики, планування комунікацій.