У Львові заохочували містян їздити на роботу ровером

Сьогодні, 13 лютого, львівські велолюбителі відзначають Міжнародний зимовий день велосипедом на роботу, змагаючись з різними містами на найбільшу кількість велосипедистів. У Львові офіційно в акції зареєструвались 89 людей, але як стверджують організатори, ровер є головним засобом пересування у будь-яку погоду для значно більшої кількості мешканців міста.

Як інформує репортер ZIK-Стрім Олена Маляренко, під час обідньої перерви близько десяти львівських велосипедисів, які працюють у центрі міста, зібрались на проспекті Свободи, аби заохочувати містян добиратись на роботу велосипедом. Вони розповіли, що і самі їздять містом на ровері за будь-якої погоди.

Міжнародна  акція велосипедом на роботу взимку має скандинавське походження. Її започаткували у Фінляндії для популяризації велотранспорту взимку. Цьогоріч в світі акція відбувається втретє. Велолюбителі, які хочуть стати офіційними учасниками міжнародної події повинні зареєструватись на інтернет-платформі. У  2013 році найбільше зареєстрованих велосипедистів було із канадського міста Вінніпег, а у 2014 – з міста Оулу, що в Норвегії.

«Цього року у Львові зібралися 89 людей,які зареєструвались на цьому сайті. Я думаю, насправді на роботу велосипедом сьогодні добиралось більше людей. У Львові їздять велосипедом, просто не знали про акцію. Це найбільша кількість в України. В Києві зареєструвались 70 людей. Загреб має 800 зареєстрованих велосипедистів і отримує першість», – розповів велосипедист Орест.

«Я катаюсь вже 4 роки в будь-яку пору і погоду. Перш за все необхідно знати правила,якщо нема велодоріжки  роверист має право їхати по крайній правій смузі. Якщо на дорозі мокро чи є ожеледиця, треба скинути передачу і їхати на менших обертах, але це не залежить від типу гуми», – порадила Анастасія.

Серед 89 львів’ян, які зареєструвались в акції був також Тарас. Свій велосипед не придбав, а сконструював і склав сам. Нині він з другом має майстерню, яка виготовляє саморобні ровери.
«Ідея в нас виникла 5 років назад. Ми почали проектувати велосипеди – вносити свої корективи у щось стандартне. Намалювали свою модель і протягом минулої зими я її втілив в життя. Процес тривав від ідея, до креслення, а потім до втілення в металі», – сказав Тарас.

Нині учасники акції не уявляють свого життя без велосипеда. Хтось, катається для задоволення, а для когось хобі стало роботою. Вони стверджують, кращої альтернативи щоденній тисняві в автобусах немає.