Набір на участь у програмі «Майстерня громадської активності»

10 лютого розпочався набір на участь у програмі неформальної громадянської освіти молоді «Майстерні громадської активності», який триватиме до 10 березня 2015 року.

Програма реалізовується в Україні восьмий рік і орієнтована на молодих людей у віці від 18 до 25 років з України, Польщі та Білорусі, які хочуть бути активними і здійснювати реальний вплив на своє оточення. Програму засновано на демократичних принципах відкритості та поваги до різноманіття, і вона пропонує цикл семінарів, які проводять досвідчені тренери, а також підтримку в реалізації соціально-культурних ініціатив учасників.

Цього року перший етап тематичних майстерень ідей, які відбудуться у квітні-травні, охоплює такі теми: «Свідоме споживання, тобто як споживати без докорів сумління?», «У пошуках власної думки. Школа виживання в інформаційному хаосі» та «Три країни, три культури? Польща, Україна, Білорусь». Зустрічі за традицією відбуватимуться в міжнародних групах мовами, рідними для учасників. Наступним етапом програми є майстерні дій, на яких учасники будуть створювати план своїх ініціатив. Завершиться навчальний рік програми майстернею досвіду, яка збере всіх учасників разом для підбиття підсумків, рефлексії отриманого досвіду і планування майбутньої співпраці.

Як стати учасником/цею «Майстерні громадської активності»?

Взяти участь у програмі можуть молоді люди віком від 18 до 25 років з України, Польщі та Білорусі.

Для участі в програмі до 10 березня 2015 року потрібно зробити наступні кроки:

  • Обрати одну з майстерень ідей.
  • Заповнити форму оголошення онлайн до 10 березня 2015 року (включно).
  • Факультативно на мейл info.ua@maysternya.org також приймаються рекомендації, які можуть бути надані вашими колегами з молодіжних організацій або випускниками програми «Майстерня громадської активності». Рекомендації, виконані у довільній формі, повинні бути надіслані безпосередньо особою, яка рекомендує.
  • Зачекати на відповідь журі електронною поштою до 23 березня 2015 року. Про результати відбору будуть проінформовані всі кандидати.

Учасникам, обраним для участі в проекті, організатори забезпечують проживання та харчування в рамках трьох майстерень, а також за узгодженням відшкодовують проїзд до місця проведення майстерень.

Якими є критерії відбору учасників для участі в програмі?

Найважливішим критерієм вибору учасників є особиста мотивація для участі у всіх етапах програми. Нам неважливо скільки у тебе є (чи немає) досвіду та в яких країнах / проектах ти був (чи не був) до зголошення, — нам важлива твоя відкритість, мотивація та готовність працювати не лише над реалізацією своєї ініціативи, але й над собою. Ми особливо цінуємо щирі, цікаві та креативні заявки, а також мотивацію та здатність до критичної рефлексії змін навколо.

Джерело: http://www.maysternya.org/ua/maisternja-2015/zayavka/