Львівські ІТ-компанії – серед світових лідерів!

Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (IAOP) опублікувала щорічний топ-100 кращих аутсорсингових компаній світу «The 2015 Global Outsourcing 100», у який цьогорічпотрапили дві львівські ІТ-корпорації Eleks та SoftServe.

До списку кращих також потрапили українські компанії Miratech та Softengi та 5 іноземних компаній з великими офісами розробок в Україні (Luxoft, Artezio, Intetics, TEAM International Services і Softjourn).Наразі опубліковано тільки алфавітний список компаній. Результати рейтингу із зазначеними місцями та балами для компаній буде опубліковано 15 квітня.

 

The 2015 Global Outsourcing 100 – рейтинг Міжнародної асоціації професіоналів аутсорсерів. Щороку у ньому виокремлюють 75 компаній – лідерів глобального ринку інформаційних технологій та 25 так званих новітніх зірок бізнесу. Компанії потрапляють у рейтинг на основі заявок, за якими експерти оцінюють прибутковість, ріст компанії та команди, кращі проекти, рекомендації замовників та рівень корпоративної соціальної відповідальності.

 

До слова, українські компанії SoftServe, Miratech та Softengi перебували у рейтингу кращих аутсорсерів і за результатами 2013-2014 років. Львівська компанія Eleks потрапила до Топ -100 аутсорсерів світу вперше.
Новацією рейтингу 2015 року стала оцінка за категорією «Інновації у схемі постачання послуг клієнтові».Список кращих складають для допомоги компаніям, які мають намір скористатися послугами аутсорсингу та шукають для цього потенційних партнерів.

За останні кілька років, вважають експерти, рейтинг українських компаній, що увійшли до топ-100, збільшився в середньому на 20 позицій, що обумовлено, на думку асоціації, зокрема й ефективною роботою офісів компаній в країні.