Сергій Гудзь, керівник компанії «Ультра ІТ»: «Ціль компанії ULTRA – поліпшення якості ведення бізнесу наших клієнтів»

ultraНестримна динаміка сучасності змушує тих, хто не хоче випадати з колії і пасти задніх, постійно перебувати у пошуку вдосконалення та розвитку. Що чи хто допоможе зробити бізнес ефективнішим? зекономити час і зусилля? втілити найвибагливішідумки-задуми?у прагненні вдосконалення краще довіритися професіоналам…

 

Stepan GuzУ сучасному світі автоматизація бізнесу — це найкращий спосіб оптимізувати свій час і витрати, адже одна програма здатна вмістити в собі облікову частину та рішення для робочих місць офіціантів, адміністраторів, касирів тощо.

Компанія ULTRA – одна із лідерів на ринку спеціалізованого програмного забезпечення длязакладів громадського харчування, підприємств сфери послуг і торгівлі. Надаючи своїм користувачам чітку, зрозумілу і безпомилкову інформацію, ULTRA змогла завоювати довіру як управлінців, що тільки починають свій шлях, так і досвідчених бізнесменів у всій Україні.Вдале поєднання у програмних розробкахULTRAінструментів управлінського обліку та режимів робіт, призначених для швидкого і якісного обслуговування, дозволяє користувачам-підприємцям вирішити проблему ведення «прозорого» й успішного бізнесу.

Можливо, настав час зробити перший крок до успіху із ULTRA?.. А відповідь на це– у розмові з керівником компанії Сергієм Гудзем.

 

Понад 10 існування компанії ULTRA – це час, коли можна озирнутися та підбити певні підсумки. Пане Сергію, чому і коли Ви вирішили, що будете займатися бізнесом, пов’язаним із новими технологіями та інноваціями?

То була юнацька мрія. Працюючи з різними програмними рішеннями, я побачив нові можливості у їх використанні, а також необхідність створювати досконаліші системи, які стануть повсякденним інструментом у житті і роботі кожної людини, дадуть їм щось цінне.

Так з’явилася ULTRA, ціль якої проста: поліпшення якості ведення бізнесу наших клієнтів. І здійснюємо це через впровадження сучасних інструментів, які реально підвищують конкурентоздатність та ефективність роботи кожного користувача системи. Адже інвестуємо значні ресурси у вивчення потреб та процесів клієнтів, що допомагає якісніше розвивати наше рішення.

 

Сучасний споживач так само, як і колись, хоче «хліба і видовищ», але на відміну від наших предків, вимоги зросли. Електронне меню, інтерактивні панелі, сенсорні екрани в поєднанні з хорошою кухнею і приємною атмосферою можуть дати клієнту бажане. І чи не в цьому секрет успішного бізнесу?

 

Найпершим завданням була розробка рішення для закладів громадського харчування, яке успішно реалізували. Сучасний споживач так само, як і колись, хоче «хліба і видовищ», але на відміну від наших предків, вимоги зросли. Електронне меню, інтерактивні панелі, сенсорні екрани в поєднанні з хорошою кухнею і приємною атмосферою можуть дати клієнту бажане. І чи не в цьому секрет успішного бізнесу?

Згодом ми розробили нові рішення для закладів ресторанно-готельної та розважальної сфери, фітнес-центрів та торгових підприємств, тому вважаю, що нам вдалося не лише реалізувати першочерговий бізнес-план, а й охопити нові сфери.

Якими є сучасні тенденції в ІТ та як Ви намагаєтеся бути у руслі швидкісних змін?

Сьогодні вже нікого не здивуєш сучасними гаджетами та пристроями, які використовують не лише в особистих, а й промислових цілях. І всі ж розуміють, що без програмної складової (ІТ-розробка) технічні винаходи не матимуть тієї функціональності, до якої ми звикли. Це об’єктивна реальність і світова тенденція.Очевидною є підвищена увага держави до ІТ галузі, що обумовлено її оцінкою як однієї зістратегічних сфер сучасної економіки України. Росте усвідомлення важливості розвитку IT-індустрії, як окремої галузі господарства, і як інструменту для економічного прориву в інших галузях.Вважаю, що українська, як і світова ІТ-індустрія, зробила великий крок у цьому напрямку за останні кілька років. Тенденції до максимальної автоматизації всіх процесів, незалежно від сфери діяльності, ставлять перед нами, як перед розробниками систем автоматизації процесів управлінського обліку, щоразу нові завдання, які ми вирішуємо і втілюємо в життя. Саме такий темп роботи і дозволяє нам «залишатися в колії», а іноді й бути на крок попереду.

Тенденції до максимальної автоматизації всіх процесів, незалежно від сфери діяльності, ставлять перед нами, як перед розробниками систем автоматизації процесів управлінського обліку, щоразу нові завдання, які ми вирішуємо і втілюємо в життя. Саме такий темп роботи і дозволяє нам «залишатися в колії», а іноді й бути на крок попереду.

 

Сьогодні Львівщина все більше й більше перетворюється на потужний конкурентоспроможний IT-кластер. Внутрішня конкуренція певним чином стримує чи стимулює цей розвиток?

Конкуренція у будь-якому вияві завжди є стимулом для розвитку. Наші конкуренти – це і відомі розробники, і фірми, які тільки розпочинають свій шлях. Аналізуючи їхні програмні продукти, ми чітко розуміємо,в яких програмних рішеннях поступаємося, а в яких маємо значні переваги. З власного досвіду можу сказати, що іноді наявність лише однієї функції може стати вирішальним аргументом при виборі програмного забезпечення. З огляду на це, ми намагаємося використовувати у розробці нашого програмного продукту гнучкіші рішення, що зможуть задовільнити потреби будь-якого закладу, від маленького магазину і до великого готельно-ресторанного комплексу.

 

У чому унікальність автоматизованої системи ULTRA?

Наш програмий продукт, як і будь-який інший, є унікальним, адже у своїх розробках ми завжди намагаємося орієнтуватися не лише на загальноприйняті стандарти, а й враховувати індивідуальні особливості наших клієнтів. На основі знань про національну специфіку обліку та світові стандарти сервісу ми створили унікальну комплекснусистему автоматизації, здатну об’єднати всі бізнес-процеси в один налагоджений механізм.

Своє програмне рішення ми легко пристосовуємо до специфіки роботи різноманітних закладів, наприклад, пунктів шиномонтажу, автомийок, тайм-клубів тощо. Нам дійсно вдаєтся спрогнозувати, що може бути корисним для роботи клієнта в майбутньому, і надати йому певну новинку ще до того, як клієнт озвучить свою ідею.

 

Нам дійсно вдаєтся спрогнозувати, що може бути корисним для роботи клієнта в майбутньому, і надати йому певну новинку ще до того, як клієнт озвучить свою ідею.

 

Незважаючи на великий функціонал, програма ULTRA дуже проста у використанні і зрозуміла навіть недосвідченим користувачам. Тандем продуктивності та доступності геть руйнує вкорінений стереотип про те, що програма, наприклад, для ресторану — це складно.А якщо виникають проблеми – наша команда готова надавати необхідну технічну допомогу клієнтам в режимі 24/7, адже ми усвідомлюємо свою відповідальність за стабільну роботу системи і, відповідно, за роботу закладу загалом.

Hаша команда готова надавати необхідну технічну допомогу клієнтам в режимі 24/7

 

До того ж, ми впровадили систему віддаленого навчання. Основною перевагою такого методу є те, що навчання проводиться у зручний для клієнта час і йому не потрібно фізично знаходитися у закладі. Окрім живого спілкування, пропонуємо тестові та відео-уроки, які дозволяють опановувати програму самостійно.

 

Розкажіть детальніше, будь-ласка, які можливості надає Ваше ПЗ, наприклад, зацікавленому бізнесмену?

Ми вміємо прислухатися до наших клієнтів і розуміємо, що вони очікують від програми. Тому вже тисячі закладів успішно співпрацюють з нами впродовж кількох років.Сьогодні наша клієнтська база нараховує понад 3000 закладів по всій Україні. Здебільшого це заклади сфери HoReCa.

Наша програма дозволяє до мінімуму звести ручні обрахунки, під час виконання яких і виникає більшість помилок, спрощує трудомісткі процеси. Наприклад, уявіть собі магазин біжутерії, що нараховує понад тисячі найменувань товару. Проконтролювати рух усього цього товару в зошиті майже неможливо. А припустимо, що це не один заклад, а мережа? Або інший випадок: готельно-ресторанний комплекс, що складається із ресторану, готелю, фітнес-центру, магазину сувенірів. Тут тільки один ресторан потребує безлічі обрахунків. А скільки часу займе зведення результатів діяльності всього комплексту в один звіт? А системі автоматизації для цього потрібно всього кілька хвилин.

Програма наша є багатомодульною. Основним модулем є Back-office.Він поєднує в собі інформаційну базу про товари і послуги, облікову систему, аналітичну звітність і всі необхідні налаштування. Робота зі системою у будь-якому випадку починається саме з цього модуля. Кожен наступний модуль покриває потреби певного сегменту ринку, як-от фронт ресторану, фронт магазину, готелю чи фітнесу, модуль шеф-кухар тощо.Відтак офіціанти більше не змушені використовувати блокноти, а кухарі розбиратися в написаному від руки замовленні. Виключаються можливості помилки внаслідок неуважності. Адміністратор закладу завжди в курсі, що відбувається на робочих місцях підлеглих, і може легко планувати їх роботу. Бухгалтер своєчасно подає звітність та володіє актуальною інформацією про фінансові справи підприємства. Власник може в кілька кліків оцінити свій прибуток і дати необхідні вказівки. Отак ділове життя цілої мережі закладів може вміститися в одному ноутбуці.

Яскравим представником інновацій у сфері послуг є електронне меню. Це зручний, практичний, стильний аналог звичних папок, брошурок і листівок. Головна перевага такого меню в тому, що гість тепер не залежить від офіціанта і може сам управляти вибором страви, замовленням і часом проведеним в кафе. Час в очікуванні їжі та напоїв проходить непомітно, адже портативний ПК або сенсорна панель, крім меню, мають набір розважальних функцій: ігри, міні-чат, статті, доступ в Інтернет та інше. Така на перший погляд дрібниця може значно підвищити відвідуваність, а значить і виручку.

 

100 корисних для бізнесу рішень – це що?

Опираючись на досвід роботи з бухгалтерами та управлінцями різних рівнів, ми розробили понад 100 інформативних звітів, що дозволяють не лише аналізувати діяльність закладу, але й вчасно приймати вірні управлінські рішення.

 

З огляду на особливості національного ринку розробка ПЗ відбувається переважно на замовлення, то ж чи необхідно, щоб у клієнтів було добре фінансове становище?

Ми уже маємо готову комплексну систему управління, яку і пропонуємо клієнту. Якщо є необхідність, клієнт може замовити у нас доопрацювання певного модуля, але зазвичай готового рішення достатньо для роботи закладу. Щодо цін, то загалом ми дотримуємося доступної цінової політики. Ви платите тільки за те, що вам необхідно. Ніяких додаткових витрат або прихованих комісій. Вам потрібна програма для створення меню ресторану, або програма для виробничого контролю в кафе? Ми готові запропонувати вам оптимальне рішення за розумні гроші. Водночас пропонуємо не лише придбати модулі за повну вартість, але й придбати софт в оренду. А це, своєю чергою, робить нас доступними навіть для підприємців з невисоким рівнем достатку.

 

А якпокращите якість роботи майбутнього партнера, адже Ви зацікавлені у розширенні і партнерської мережі?

Для парнера співпраця з нашою компанією – це насамперед розширення асортименту власних послуг та додаткове джерело доходів. Для нас – можливість просування програмного продукту на нові ринки.Тим паче, що ми не зупиняємося на кордонах нашої країни, й активно просуваємо свої програмні рішення за її межі.

Один із найочевидніших та ефективних способів пошуку інновацій і нових ідей полягає в тісній взаємодії як з клієнтами, так і з партнерами. Найчастіше вони не знають, у чому полягатиме нова велика ідея, але вони краще за інших знайомі з практичним аспектом, і їх зворотний зв’язок дорого коштує. Ми намагаємося прислухатися, щоб краще розуміти, в якому напрямку розвивається IT-інфраструктура і які це відкриває додаткові можливості для заробітку. Сьогодні думаємо, наприклад, про пошук партнерів для розробки комплексного бізнес-продукту, тобто про можливість продажі, так би мовити, автоматизованого «бізнесу під ключ.

 

Вважаю,що хороша репутація – найкращий метод не лише втримати існуючого клієнта, але й отримати нового.

 

Кажуть, успіх компанії – це вдало підібрана команда. Напевно, в IT-індустрії активно застосовується «перекуповування» кадрів?

Так зване «перекуповування кадрів» є не тільки у сфері ІТ. Проте ми дотримуємося іншої політики в роботі з персоналом. Наша компанія вкладає значні ресурси в підготовку та розвиток власних спеціалістів. Особливі люди роблять і колектив особливим і продукт таким же.

 

Насамкінець, які, на Вашу думку, інгредієнти коктейлю успіху?

Формула успіху – це передусім вдало підібрана команда, кожен учасник якої живе тим, що робить. Це як у Стіва Джобса: «Є лише один спосіб зробити велику роботу – полюбити її». Крім того, не забувайте, що майбутнє за інтерактивними технологіями.А успіх має ціну, ічасто доводиться платити своїм часом, і не тільки робочим, а й особистим. Саме тому все частіше підприємці звертаються за допомогою до сучасних технологій, таких як система автоматизації.Як результат, зробивши крок на зустріч новим технологіям, Ви отримуєте не тільки успішну справу, а й свободу від щоденної рутини.Безперечно, завдяки клієнтам ми стаємо кращими, а з нами вони стають успішнішими.

 

Олена Карабчук