Шеф, з пекла родом…

ШЕФ РОДОМ ІЗ ПЕКЛА… і як собі з ним дати раду

Поганий керівник – не лише той, хто кричить, інтригує та маніпулює. Іноді гіршим є той надлюб’язний, аж до болю надокучливий. Але – спокійно! – з кожним із них можна жити. Ознайомимося із 7-ма злими – хоч почасти ненавмисно – шефами.

ШЕФ №1

ПРУССЬКИЙ ОФІЦЕР

 

Представник наказового стилю управління. Очевидний тип. Керується постулатом, що всі працівники є безмізкими ідіотами, тому доручення потрібно давати якнайголосніше, докидаючи кілька проклять замість знаків пунктуації*.

* Увага! Існують ситуації, коли ця модель поведінки є дієвою. Наприклад, під час операції чи будь-якому іншому порятунку людського життя, коли потрібно швидко діяти та приймати рішення. Але у роботі, де важливою є креативність, прусський офіцер вбиває будь-яке бажання працювати.

 

Для нього менеджмент дорівнює покорі. Діалогу не існує, немає зворотної інформації, проте є чіткий контроль. Такий шеф є причиною ситуації, коли колектив як такий у принципі відсутній. Його поведінка часто є наслідком низької самооцінки. Прусський офіцер нищить креативність і радість від роботи. Жоден інший тип керівника не позбувається працівників так швидко, бо хто б хотів щодня довідуватись, що він – ідіот? Такі керівники відмінно стимулюють розвиток працівників… але поза структурами організації, якою керують.

 

ЯК ВИЖИТИ

Завдяки покорі. Втриматись можна лише приймаючи правила гри. В іншому випадку Вас чекає відкритий конфлікт або/і зміна робочого місця. Ви повинні навчитися заспокоювати еґо керівника, дати йому відчуття контролю. Такий шеф мусить мати відчуття влади, а Ви тим часом будете робити своє.

 

ШЕФ № 2

 

МАЙЖЕ СТІВ ДЖОБС

Саме слово «майже» робить велику різницю. Проте зазвичай це непоганий керівник. Має візію і хотів би, щоб світ був красивим. Тією візією може бути новий супергаджет або найкраща школа в регіоні. Проблеми з’являються тоді, коли він цій візії підпорядковує все навколо. Бо той факт, що чітко розуміє пункт старту і кінцевий пункт призначення, зовсім не свідчить про те, що він має хоча б зелене поняття, як реалізувати ті наміри. Це людина, яка прагне до мети, але забуває заправити автомобіль. А коли все йде не за планом – починає нервувати. Його щемить серце, коли візія світу може бути знищена тому, що хтось потребує паперу для принтера.

«Майже Джобс» може бути сильним, почасти є надзвичайно креативним. Водночас – це тип, який може зателефонувати о першій годині ночі із дріб’язковим запитанням лишень задля того, що «те, що ми робимо, є надзвичайно важливим і гарним».

 

ЯК ВИЖИТИ

Потрібно потроху увійти в його світ, трохи «поплисти за течією» разом з ним. Бо такий шеф не має злих намірів, він лише дещо відірваний від реальності. Йому потрібно говорити: «Твоя мета є гарною, поміркуй, що робити далі, а мені дай можливість виконувати щоденну роботу». Якщо зробите це вдало – Ваша робота може стати омріяним місцем праці!

 

ШЕФ № 3

ХІПІ

 

Найважливіше для такого керівника – уникати конфліктів. Намагається побудувати гармонію в колективі. А те, що при цьому завалюємо роботу, – для нього другорядна справа. Головне, щоб було порозуміння. В колективі має бути добра атмосфера і все. Звучить супер, правда? Перші тижні роботи з таким шефом – це рай, особливо для когось, хто вирвався з-під опіки прусського офіцера. Але така мила зміна пізніше стає справжнім жахом. Адже шеф-хіпі любить ділитися проблемами зі співробітниками: хоче поговорити про дружину, тещу, про виховання дітей… після декількох таких «сесій» працівники починають сумувати за військовою муштрою.

 

ЯК ВИЖИТИ

Йому потрібно присвятити час, бо по-іншому не дасть спокою. Приділіть йому 45 хвилин для розмови, наприклад, скажіть: «Добре, що Ви є, якраз чекаю на інформацію/дані, можемо переговорити?». Такої людини не можна «позбутися» планами дій чи екселівськими таблицями. Його не цікавить план дій і те, що робите. Його цікавить, як Ви це робите і навіщо. Потроху переконайте його, що призначення шефа – будувати гармонію в колективі, і ця гармонія повинна слугувати якісній роботі. Позиціонуйте себе тією людиною, яка має задум, як досягти добрих результатів.

 

ПРАВИЛО ПЕТЕРА

 

В компанії із чіткою ієрархією кожен може зростати аж до моменту досягнення власного порогу некомпетентності.

Мова йде про ситуацію, коли шеф не знаходить себе на посаді і, щиро кажучи, насправді не розуміє, що роблять його підлеглі. На перший погляд, це вигідно підопічним. Шеф є залежним від них. Проте його потрібно розвивати. Розуміючи процеси, що відбуваються навколо, він буде розуміти, чим Ви займаєтесь і буде цінувати Вашу роботу. Крім того, є шанс, що тоді Ваш колектив буде краще працювати. Зрештою шеф також має шефів.

 

10 порад, як впоратися і з «важким» шефом

 

  1. Плануйте роботу з керівником так, щоб не виникало жодних сумнівів, за що саме Ви несете відповідальність.
  2. Ясно, спокійно і з повагою поясніть, що опівнічні телефони – це інтервенція в приватне життя. Працеголік може собі навіть не усвідомлювати цього.
  3. Не приймайте особисто критику чи крик. Критика трапляється. До того ж, зазвичай, це – критика не Вас, а Вашої роботи.
  4. Кожен іноді знервується, але не думайте безперестанку про злі сторони шефа. Якщо входите у фазу, коли постійно шукаєте лише негативних рис, це фатально впливає на результати і може бути квитком в один кінець.
  5. Обговорюйте проблеми. Якщо відносини у колективі є доволі добрими, розмовляйте і покращуйте засади співпраці. Усі хочуть, щоб робота була зроблена добре.
  6. Добрий шеф дискутує з підлеглими, бо знає, що може від них чогось навчитись.
  7. Записуйте доручення! Легко забути про якусь деталь, а потім проблеми гарантовані. Йдіть до шефа із записником. Це також основа для вас: «Але ж ви чітко мені казали, що маю зробити те, те і те».
  8. Виразно окресліть дедлайни всіх завдань. Що з того, що має бути «швидко»? Для одних – це означає «за годину», для інших – «за тиждень».
  9. Якщо маєте два термінові завдання на один і той самий час – нехай шеф погодить ступінь важливості. Для цього він і є.
  10. Працюйте на роботі. Вдома – відпочивайте. Відключіть повідомлення про мейли. Якщо є можливість – відключіть поштову голосову пошту. Що в 18.00 Вам може дати інформація про те, що о 13.00 хтось терміново хотів з Вами контактувати?

 

ШЕФ № 4

ВСЕЗНАЙКА

Створює враження, що хотів би робити все сам. Дзвонить, пише, придумує, замовляє офісні меблі. Або, принаймні, стоїть за Вашими плечима, коли пробуєте щось робити. Це так званий демократичний стиль. Такий шеф любить створювати команди і надихати їх. В глибині душі – переконаний, що на світі було дві такі людини: він і Ганді. Чим більшу «машину» вдасться йому створити, тим краще він себе почуває. Проте не висидить в офісі ні хвилини. Він може об’єднати людей довкола ідеї, але водночас при постійному втручанні в деталі, сам все блокує. Все, що робить колектив. Такий тип керівників може бути дієвим лише в малих колективах.

 

ЯК ВИЖИТИ

У фірмі, що розвивається, у певний момент потрібно розподілити обов’язки. Ви повинні дуже обережно запропонувати йому, що візьмете частину обов’язків на себе. Але важливо, щоб він відчував, що все-таки Вас підтримує. Не можна його повністю виключити з процесу, бо він хвилюватиметься.

 

 

ШЕФ № 5

ПАН ПЕРФЕКЦІОНІСТ

 

Все знає найкраще. Більше того – він зазвичай дійсно знає краще, є зразковим і вимагає від інших таких самих досконалих дій. З одного боку – феноменальний шанс для розвитку. З іншого – майже ніхто не досягає його рівня, тобто на Вас чекає важкий період. Такий тип, на жаль, може знищити, особливо молодого працівника, бо очікує, що людина із дипломом, на якому ще не висохло чорнило, готова і зможе самостійно зробити,  скажімо, хворому операцію на серце.

 

ЯК ВИЖИТИ

Він на кожен вислів «не вдасться» відповідає «Як то ні? Дивись!». На його захист свідчить той факт, що від себе він вимагає стільки ж, скільки і від інших. У «поганій своїй версії» не сприймає жодних відступів, іноді оточує себе слабкими людьми. Рецепт для виживання є доволі простий: контактуючи з ним, оперуйте перевіреними фактами. Ваші помічники – це дані, таблиці, цінності. Покажіть ясно, чого Ви вартуєте.

 

Керівник з пекла родом – це прокляття не лише для працівника, але й для фірми. Працівники не йдуть з компанії, йдуть від шефів. І навіть якщо фірма є ідеальною за іншими параметрами, поганий шеф може знищити будь-який колектив.

 

ШЕФ № 6

НЕРЕАЛІЗОВАНИЙ ВЧИТЕЛЬ

 

Він не має підлеглого працівника – це працівник має опікуна. Такий шеф не хоче Вас навчити працювати, він хоче сформувати Вас як людину. Має свою місію. На жаль, цією місією є Ви. То така мамця, яка 50-річному сину говорить як себе поводити за столом. Він переважно є добрим шефом, але трапляються випадки, які отруюють життя працівників розмовами, лекціями, безкінечними «планами особистого розвитку».

 

ЯК ВИЖИТИ

Такого вихователя Ви самі мусите виховати. Поволі, крок за кроком, призвичаївши його до незначної кількості контактів. «Перепрошую, маю багато роботи» – Ваше гасло-слоган. Черпайте від нього інформацію, проте, не дайте себе втягнути у «виховний процес», бо ніколи нічого не встигнете зробити.

 

ШЕФ № 7

МУЧЕНИК

Прийшов на роботу на Різдво зі зламаною рукою із запаленням легень. Повністю присвятив себе роботі і не розуміє, чому кожен так не робить. Для нього нормою є дзвінки до працівників увечері, нормою є очікування, що отримає від Вас відповідь на електронку о 22.45. Тип дуже шкідливий для здоров’я як фізичного, так і психічного.

ЯК ВИЖИТИ

На довгу перспективу – це питання визначення власної території, на яку шеф не має права заходити, опрацювання необхідних службових відносин та дистанції. Можете вимкнути на телефоні повідомлення про отримані мейли, щоб не псувати собі життя. Якщо це не приносить результату, шукайте короткотривалі зовнішні чинники, завдяки яким не зможете працювати до 23.00. «Мені дуже прикро, моя дитина також має запалення». Робіть це так довго, допоки не призвичаїте його до робочого розпорядку.