У Львові створять сучасний конференц-центр

Відсутність нового сучасного конференц-центру є одним із ключових недоліків Львова з огляду на його конкурентоспроможність  у сегменті ділової гостинності.

Львівська міська рада погодила резервування ділянок, що проходять по вулиці Стрийська–кільцева дорога для будівництва багатофункційного комплексу (конференц-центру та виставкового залу).

 

Як зазначає Ліна Остапчук, директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» департаменту розвитку ЛМР, «сьогодні Львів має можливість приймати малі (менше 249 учасників) та середні (250–499 учасників) конференції. У місті немає відповідно обладнаних приміщень та інфраструктури для проведення великих міжнародних конференцій (більше 1000 учасників) на належному рівні. Запланований термін будівництва комплексу – 18 місяців. Цей конференц-центр дасть можливість створити приблизно 3000 нових робочих місць».

 

Цьогоріч планують розробити техніко-економічного обгрунтування, а опісля шукати інвестора для цього проекту. Окрім численних національних конференцій, конференц-центр зможе приймати орієнтовно 35 міжнародних конференцій в рік, що дасть майже 27 тисяч додаткових ділових туристів щорічно.