«Austrian Airlines» перенесе обслуговування до Львова

До 1-го липня цього року сервісний центр «Austrian Airlines» у Львові почне обслуговувати клієнтів групових відділень «Austrian Airlines» із Західної Європи. Раніше клієнтів із цих країн обслуговував сервісний центр у Відні. Про це розповів Маркус Лєнк, директор сервісного центру «Austrian Airlines» у Львові.

 

Львів, за словами Маркуса Лєнка, має дуже багато переваг. Зокрема, це – безпечне місто, співвідношення ціна-якість та близьке розміщення від Австрії з прямим рейсом до Відня.

Інша перевага: Львів – дуже студентське місто, тому досить легко знайти співробітників, які розмовляють різними мовами.

 

Щомісяця сервісний центр «Austrian Airlines» приймає 30 тис. запитів телефоном та електронною поштою. Cеред мов, на яких обслуговування відбувається найчастіше – англійська, українська, російська, французька, німецька, італійська, польська, чеська, хорватська, сербська, болгарська, угорська.

Сервісний центр «Austrian Airlines» розпочав працювати у Львові з 2008-го року як колл-центр із 10-ма працівниками. Сьогодні – це центр, що налічує 100 працівників. Він обслуговує пасажирів, корпоративних клієнтів, туристичні агентства та підтримує співробітників «Austrian Airlines» зі всього світу. У планах компанії – збільшення кількості співробітників до, щонайменше, 150-ти впродовж наступних 12-ти місяців.