Банк “ЛЬВІВ”: час, коли надійність вирішує все

bank-lviv-logoПеріод змін – це не тільки ризики, це й нові можливості. Головне – знайти хорошого партнера, на якого можна покластися. Часто таким партнером може стати банк. Але для того, щоб зробити правильний вибір, потрібно орієнтуватися в показниках надійності банківських установ.

 

Таких ознак є кілька. Передусім – це досвід. Якщо банківська установа працює на ринку з часів незалежності України, як наприклад Банк «Львів», що заснований ще 25 років тому, – значить вона змогла пережити не один період кризи. Очевидно, що й зараз такий банк зможе успішно впоратися із викликами часу та запропонувати своїм клієнтам ефективні рішення та гарантії безпеки.

 

Ще один критерій, на який варто звернути увагу, – наявність європейського інвестора. Такий інвестор допомагає банку фінансово, вкладає кошти для його розвитку та підтримки, а крім того – гарантує дотримання міжнародних стандартів в обслуговуванні клієнтів. Європейський інвестор забезпечує високий рівень надійності Банку «Львів», сприяє його зростанню, втілює європейський досвід у роботі банку. Завдяки такій підтримці, вже в першому півріччі 2015 року Банк наростив статутний капітал і до кінця року заплановано ще його збільшувати, щоб не тільки гарантувати безпеку своїм клієнтам, а й розвивати стратегічні напрями діяльності.

І зрештою, не менш вагому роль відіграє соціальна відповідальність банків. Установи, яким не байдужий розвиток регіону, в якому вони працюють, справді варті довіри. Якщо банк послідовно запроваджує суспільно важливі платформи – як, наприклад, Програма кредитування на цілі енергозбереження від Банку «Львів» – це показник інтегрованості банку в життя міста, регіону, країни. Розуміючи важливість Програми енергозбереження і для країни, і для клієнтів, Банк «Львів» і надалі буде розвивати цей напрям, користуючись підтримкою закордонних партнерів та місцевих держаних установ. Про такий банк можна впевнено сказати – він розвивається не тільки заради власних інтересів, а й заради того, щоб відкрити нові можливості для своїх клієнтів, підтримати їх починання і запропонувати справжню надійність для кожного, хто обирає європейські перспективи у перевіреному Банку.

 Банк Львів