Mагістерські програми з економіки та менеджменту!

У вас уже є диплом бакалавра і ви вирішуєте продовжити навчання далі? Інститут економіки та менеджменту Науково-дослідницького університету «Львівська політехніка» буде достойним вибором. Тут ви знайдете дев’ять кафедр, які готують професіоналів з менеджменту та економіки.

Однією з них є кафедра менеджменту організацій, яка здійснює підготовку фахівців з менеджменту організацій і адміністрування та менеджменту інноваційної діяльності. У 2014 році ми відсвяткували 70 років, тому є давньою науковою школою управління, відомою в Україні та за кордоном.

Штат кафедри – майже 40 працівників: фахові викладачі та навчально-допоміжний склад.

Це мультимедійне наповнення занять, лабораторії, оснащені комп’ютерами з виходом в Інтернет, а також методичний супровід навчання через віртуальне навчальне середовище університету. Це можливість брати участь у реальних проектах комерційних і громадських організацій, органів влади.

Наші студенти безкоштовно здобувають другий диплом в державних ВНЗ Польщі і Франції. У нас викладають іноземці, навчаються іноземці. Для бажаючих організовано викладання окремих дисциплін англійською мовою.

Відкрито набір на магістерські програми за спеціальностями:

  • “Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)”;
  • “Менеджмент інноваційної діяльності”.

Спеціалізації магістерської підготовки за фаховим спрямуванням “Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)“:

  • “Менеджмент у переробній промисловості”;
  • “Менеджмент організацій у туризмі і рекреації”;
  • “Менеджмент малого і середнього бізнесу”;
  • “Менеджмент у сфері ІТ-технологій”.

Спеціалізація магістерської підготовки за галуззю знань “Менеджмент інноваційної діяльності” – “Управління інноваційними програмами і проектами”.

Термін навчання: півтора роки.
Форми навчання: денна і заочна.

Джерела фінансування: кошти державного та місцевих бюджетів, фізичних і юридичних осіб, пільгові довгострокові кредити, ваучери. Найкращі пропозиції навчання на комерційних засадах (порівняй наші ціни вже сьогодні!).Якщо студент не складе успішно вступні іспити на бюджет, то вартість навчання на магістратурі на кафедрі МО є однією з найнижчих серед національних університетів в Україні і практично не змінювалась з попередніх періодів, незважаючи на значну девальвацію гривні.

Наші випускники можуть вирішувати проблеми у виробничій, інноваційній, маркетинговій, фінансовій діяльності промислових підприємств, організацій у сфері рекреації та туризму, готельного господарства, науково-дослідних структур, IT компаній.

Ми запрошуємо на навчання студентів, які мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра з будь-якої спеціальності з усіх куточків України та з закордону.

Термін подачі документів: липень-серпень.

Контакти:
Номер(и) телефону:
+38 (032) 258-21-75
+38 (032) 258-26-61
E-mail: mo.dept@lpnu.ua
Cайт: http://mo.lp.edu.ua
Wiki-сторінка: Кафедра менеджменту організацій
Розташування:вул. Митрополита Андрея, 5, Львів, 79013; 4 -й корпус, кімната 407