EBITDA ПАТ «Концерн Хлібпром» зріс на 60%

zavodУ періоді квітень – червень 2015 року показник EBITDA ПАТ «Концерн Хлібпром» зріс на 60% в порівнянні з першим кварталом і становить 33,4 млн. грн. А за результатами першого півріччя 2015 року даний показник становить 54,2 млн. грн., що майже на 25% більше, ніж у аналогічному періоді попереднього року. Таких операційних результатів вдалось досягти завдяки підвищенню ефективності бізнес-процесів компанії.

Від’ємний чистий фінансовий результат ПАТ «Концерн Хлібпром» у другому півріччі 2015 року пов’язаний із неопераційною курсової різницею, що виникла через коливання курсу валюти на міжбанківському валютному ринку та присутністю валютних кредитів у кредитному портфелі компанії. Для зменшення залежності від валютних коливань у майбутньому, ПАТ «Концерн Хлібпром» у другому кварталі розпочав процес переводу валютної заборгованості по частині кредитів у заборгованість в національній валюті.

 

Довідка:

ПАТ «Концерн Хлібпром» одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, яке щодня виготовляє до 300 тонн продукції – хлібної, хлібобулочної, кондитерської та тістових напівфабрикатів. В структуру Компанії входить 8 переробних підприємств, що розташовані у Львівській та Вінницькій областях. Компанії належать ТМ «Хлібна хата», «Вінницяхліб», «Львівський хліб», «Живий злак», Panerini, Bandinelli, «Любляна» та «Наминайко».