Польський бізнес пропонує…

polskie pokupki logoНа початку вересня введено в дію платформу, метою якої є підтримка прикордонної торгівлі. Платформа polskiepokupki.com дає можливість польським підприємцям представити свої пропозиції клієнтам зі східного кордону. Стратегічним партнером ініціативи є Польсько-українська господарча палата.

У тому, що наші сусіди зі сходу купують у Польщі охоче і багато, не треба нікого переконувати. Торгівля з сусідами зі сходу стала дуже важливою – для економіки регіону та місцевих підприємців.  Вона позитивно впливає на ситуацію Підляшшя і Люблінського воєводства, а також Вармії, Мазур і Померанії, де туристична торгівля є загально доступною – відвідуючі охоче купують продукти харчування, техніку, одяг, меблі, біжутерію та інші товари.

Згідно оцінки ДСУ в 2015 р. видатки росіян з Калінінградської області в Польщі – лише тих, які перетнули кордон у рамках малого прикордонного руху – становили близько 70 млн злотих за квартал. Тільки минулого року клієнти з України залишили в польських магазинах і витратили на послуги близько 300 млн злотих.

На початку вересня запущено сайт polskiepokupki.com, який повинен підтримувати торгівлю в прикордонній зоні. Ініціатива має дві цілі – щоб польські підприємці мали можливість запропонувати свою пропозицію сусідам, без необхідності інвестування великих ресурсів, а мешканцям України ознайомитися  з пропозицією польських магазинів ще перед візитом до Польщі.

Кожен підприємець, який виявить бажання співпрацювати у рамках платформи polskiepokupki.com, отримує  можливість розміщення своєї візитної картки, тобто назви компанії, контактних даних разом з картою проїзду та посиланням на сайт компанії. Це дасть можливість потенційним покупцям краще спланувати свою подорож до Польщі, а також ознайомитися з пропозицією магазинів у вказаному місті або вказаній категорії  товарів, та доступному асортименті.

Польські фірми матимуть можливість інформувати клієнтів про актуальні знижки та розпродажі.

Сайт polskiepokupki.com – це перш за все великий шанс для польських фірм – вони можуть презентувати себе клієнтам зі східного кордону без необхідності витрачати кошти на позиціонування своєї фірми в російськомовному браузері. Готовність до співпраці декларує управляючий директор ініціативи, – Рафал Трохімюк - який пояснює, що сайт був  створений як для топових марок, так і для місцевих діючих фірм. Ми хочемо допомогти також малим підприємцям представити свої пропозиції сусідам з-за східного кордону і полегшити зустріч польського підприємця чи постачальника послуг з клієнтом.

Правило дії сайту просте, – говорить РафалТрохімюк. Користувач, заходячи на сторінку polskiepokupki.com, має можливість ознайомитись  з пропозицією в даній категорії товарів у вибраному місті. Ми розуміємо, що клієнти з-за кордону з кожним разом все більш свідомо приймають рішення щодо придбання товарів – шукають конкретних продуктів, знижок,  стежать за розпродажами, тому нашим партнерам ми пропонуємо також можливість представлення своєї рекламної пропозиції чи програми лояльності ,– коментує Трохімюк.

Сайт polskiepokupki.com може бути хорошим вирішенням логістичних труднощів та труднощів у забезпеченні товарами першої необхідності. Він дає можливість споживачам ознайомитися з пропозицією польських магазинів та запланувати виїзд комерційного характеру.

Українці, які здійснюють покупки Tax Free, цінують покупки в Польщі. Привабливими є як ціни чи співвідношення ціна – якість, так і  різноманітність пропозицій, а також рівень обслуговування – підкреслює Славомір Шимусяк з Польсько-української господарчої палати. Він зазначає, що палата прийняла рішення патронувати ініціативу, оскільки це  сприятиме ще більшому товарообміну та більш тісним відносинам між країнами. Polskiepokupki.com є інструментом, який підтримує роздрібну торгівлю в прикордонній зоні і відповідає діяльності Польсько-української господарчої палати. Тому ми вирішили стати стратегічним партнером засновників сайту.

Фірми, які хочуть бути присутніми на сайті polskiepokupki.com і презентувати гостям з-за східного кордону свою фірму, наявний асортимент продукції, а також ознайомитися з іншими функціями сайту, у будь-який момент можуть приєднатися до проекту.

 

Більше інформації:
Рафал Трохімюк

E-mail: rafal@polskiepokupki.com

Tel: +48 607 163 405