Міжнародна конференція «Соціальна відповідальність бізнесу»

Категорії


Бізнес соц-відповідальний ЛогоЛьвівська торгово-промислова палата спільно з Центром міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» за підтримки міського голови Львова Андрія Садового, Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради запрошує Вас до участі в Міжнародній конференції «Соціальна відповідальність бізнесу».

 

Думка про відповідальність матеріального добробуту, в основі якої лежить ідея суспільного служіння, львівському бізнесу була притаманна завжди. На Львівщині добровільний внесок бізнесу у розвиток суспільства в соціальній, економічній або ж конкретно в екологічній та релігійній сферах, був не лише дотичним до основної діяльності компанії, він є наслідком виховання та культурно-етичних традицій українських підприємців.

Українське суспільство змінюється, проте доведено, що українці стабільно віддають перевагу тим виробникам товарів та послуг, які словом і справою турбуються про соціальні аспекти розвитку суспільства. Все більше бізнесменів відкривають свої соціальні програми, займаються «донорством» та підтримкою різних проектів. Значною мірою бізнес підтримує і сприяє вирішенню проблеми на Сході нашої держави.

 

Мета заходу – об’єднання керівників бізнесу, представників органів влади та контролю, вітчизняних та іноземних експертів, громадських організацій та асоціацій задля обміну досвідом, напрацюваннями та перспективними задумами на майбутнє.

 

Основними напрямками роботи конференції є розгляд соціальної відповідальності бізнесу:

  • в умовах зростання конкуренції й зниження довіри до бізнесу;
  • в роботі з усіма групами суспільства (бізнес, ЗМІ, влада, населення, інвестори та ін.);
  • у розвитку того середовища в якому він працює;
  • в роботі з представниками контролюючих органів;
  • при передачі досвіду світових способів заохочення соціальної відповідальності бізнесу (податкові кредити, податкові відрахування, «процентні закони»).

 

Конференція також має практичний напрям. Другою частиною є реабілітаційна програма для жертв АТО та членів їх родин

Міжнародна конференція проходитиме в Великій сесійній залі Львівської Міської ради (площа Ринок, 1, початок о 10.00).

Для участі у Конференції необхідно заповнити та надіслати до Львівської торгово-промислової палати Реєстраційну форму учасника. Реєстрація є обов’язковою. Участь у заході – безкоштовна.

 

Оргкомітет Міжнародної конференції:

Україна: Львівська торгово-промислова палата, м. Львів, Стрийський парк, 14, 79011,

тел./факс: +38 032 295 63 17, e-mail: pr@cci.lviv.ua , http://lcci.com.ua